Jak powiększyć penisa?

Ćwiczenia na powiększenie penisa
13 kwietnia 2021

Czy da się powiększyć członka?

Kompleks małego członka towarzyszy wielu mężczyznom. Teoretycznie wielkość przyrodzenia nie ma znaczenia, ale w praktyce sprawa wcale nie jest taka prosta. Dla wielu kobiet długość penisa jednak jest istotna. Czasem też obawa przed wyśmianiem ze względu na krótkiego członka jest tak silna, że mężczyzna woli zrezygnować z kontaktów seksualnych niż ryzykować niekomfortową sytuację. Pokazują to poniższe wypowiedzi internautów.

“Witam, mój problem jest raczej typowy – chodzi mianowicie o długość pennisa. To około 3-4 cm w stanie spoczynku i nie więcej jak 10 cm wzwodzie. Początkowo się tym nie przejmowałem i było mi z tym dobrze. Dopiero w ostatnich tygodniach to się zmieniło i zacząłem szukać sposobu na to, jak skutecznie powiększyć członka. Nie wyobrażam sobie dalszego życia w takim stanie. Nie zamierzam prowadzić życia seksualnego, bo za bardzo przeszkadza mi mój wygląd. Czy coś da się z tym zrobić? Czy istnieje domowy sposób na powiększenie penisa?”

Witam serdecznie, mam 23 lata i mój członek jest bardzo mały. Pare dziewczyn już mnie wyśmialo ze za mały. Zastanawia mnie, czy jest na to jakaś terapia chormonalna która troszkę powiększy fiuta. Chciałbym tez go poszeżyć.

Już takie pytanie parę miesięcy temu ktoś zadawał, ale jak powiększyć członka domowym sposobem? Prubowałem ciężarki na penisa i jakieś ćwiczenia na wydłużanie, ale niewiele co to dało 🙁 Boję się, że mnie dziewczyna zaprosi do siebie i nie wiem co wtedy zrobie. Z całej rodziny tylko ja mam małego, a z nikim nie mogę o tym porozmawiać, bo nie jest to temat do gadania z każdym. Co mam robić?

“Mam dość. Moja dziewczyna powiedziała mi, że mam małego chuja i nasz seks jest przez to beznadziejny, po czym powiedziała, że chce zerwać. To nie pierwszy raz, kiedy mnie coś takiego spotyka, ale tym razem udało mi się ją przekonać, by dała nam szansę. Zaproponowałem zmiany pozycji i techniki, a do tego zobowiązałem się ćwiczyć penisa regularnie. Na razie jest ok, ale to tylko kwestia czasu. Czy istnieją jakieś inne sposoby na to jak naturalnie powiększyć penisa? Słyszałem coś, że są tabletki jakieś.”

“Słuchajcie, nie mam pojęcia, co robić. Chce mi sie płakać, bo spotykam się od miesiąca z ekstra dziewczyną, mega seksowna i do tego mocno na mnie napalona, zresztą z wzajemnością. I tylko problem w tym, że mam małego kutasa i się boję że się rozczaruje i to mocno, bo ona już spała z kilkoma facetami. I co teraz? Mi na niej cholernie zależy.”

Nic zatem dziwnego, że mężczyźni szukają sposobów na to, jak powiększyć sobie penisa. Ale czy da się powiększyć członka? Czy istnieją bezpieczne, domowe sposoby, by zwiększyć obwód, przedłużyć penisa lub chociaż sprawić, by optycznie wydawał się większy?

Tak! Jest to możliwe. Jak się okazuje odpowiedź na pytanie, czy można powiększyć penisa, jest jak najbardziej pozytywna. Istnieje cały szereg metod, które na to pozwalają. Niektóre z nich są bardzo drogie i wiążą się z pewnym okresem rekonwalescencji oraz pomocą chirurga. Inne wymagają zakupu specjalnych urządzeń. Są też domowe sposoby na powiększenie penisa dostępne dla każdego mężczyzny. Zatem jak powiększyć penisa?

Sposoby na powiększenie penisa

Metod na to jak wydłużyć penisa jest wiele. Można je podzielić na kilka kategorii. Wśród nich wymienić można:

  • manualne i naturalne sposoby na powiększenie penisa
  • środki farmakologiczne na wydłużenie członka
  • urządzenia i akcesoria do wydłużania prącia
  • metody operacyjne wydłużania penisa

Jak powiększyć członka domowymi sposobami?

Niektóre metody może wykonać każdy mężczyzna w domu bez ponoszenia dużych nakładów finansowych lub bardzo niskim kosztem. Przede wszystkim chodzi tu o ćwiczenia na wydłużenie penisa, które zazwyczaj pozwalają uzyskać dodatkowe 2-3 cm, choć opinie na temat skuteczności treningu penisa są różne. Istnieje cały katalog zróżnicowanych ćwiczeń na penisa. Właściwie wykonywane są w pełni bezpieczne, jednakże wymagają systematyczności i sporej cierpliwości, bo efekty nie będą natychmiastowe. Więcej na temat ćwiczeń możesz przeczytać w tym miejscu.

Inna metoda na to jak powiększyć członka domowymi sposobami obejmuje zakup tabletek na przedłużanie penisa. W ten sposób można wydłużyć prącie nawet o kilka centymetrów, zależnie od indywidualnych uwarunkowań mężczyzny. Zaletą tej metody jest naturalny skład tabletek, wysoka skuteczność oraz niski koszt, zwłaszcza w porównaniu z alternatywami. To także najszybsza metoda ze wszystkich dostępnych.

Jak wydłużyć penisa farmakologicznie?

Kolejna metoda obejmuje leki, które mogą wpływać na jakość życia seksualnego, stan układu krążenia oraz ukrwienie członka i dłuższe utrzymanie go w erekcji. Jak jednak w przypadku innych leków, do skorzystania z większości z nich konieczna będzie wizyta u lekarza. Lepiej nie eksperymentować ze specyfikami leczniczymi, które mogą wywoływać także niepożądane skutki uboczne oraz wpływać na samopoczucie i zdrowie całego organizmu bez konsultacji lekarskich. Warto dodać, że nie istnieją skuteczne sposoby na hormonalne powiększanie członka. Wdrożenie leczenia hormonalnego przez endokrynologa wiąże się zazwyczaj z zaburzeniami innego rodzaju i nie wpływa na wydłużenie członka.

Jakimi urządzenia i akcesoria służą do wydłużania członka?

Istnieje także cały szereg urządzeń, które pozwalają na przedłużanie członka. Wśród nich wymienić koniecznie należy wszelkiego rodzaju pompki oraz extendery. Oba rodzaje urządzeń są nakładane na penisa. Pompki działają próżniowo, wytwarzając podciśnienie, które ujędrnia członka i poprawia ukrwienie ciał jamistych. Z kolei ekspandery działają mechanicznie, rozciągająco i są bardziej wygodne dla noszącego. Do wydłużania członka wykorzystują one siłę trakcji. Skuteczność tego rodzaju metod pozwala na uzyskanie do kilku centymetrów w kilka miesięcy, ale może się wiązać z bólami przyrodzenia, siniakami i tym podobnymi niedogodnościami. Trzeba też pamiętać o koszcie samego urządzenia. O ekspanderach możesz dowiedzieć się więcej w tym miejscu.

Istnieją także specjalnie do tego celu zaprojektowane ciężarki na penisa. Zamocowany na penisie ciężarek ma pomóc w jego rozciąganiu. Łatwo tu jednak o kontuzje, które mogą się nawet skończyć impotencją. Nie jest to zatem metoda najbezpieczniejsza i dlatego trzeba do niej podchodzić z ostrożnością.

Jak powiększyć penisa chirurgicznie?

W ostateczności lub gdy mężczyzna nie jest przekonany do innych metod, ma on do dyspozycji alternatywę w postaci oferty klinik medycyny estetycznej oraz możliwości współczesnej chirurgii. Coraz większą popularnością cieszą się metody wykorzystujące wypełniacze takie jak silikon, własny tłuszcz pacjenta czy kwas hialuronowy. Koszt tego rodzaju zabiegów jest dość duży, ale z drugiej strony efekt widać od razu. Ostrzykiwanie nie wymaga także pobytu w szpitalu, a sam zabieg nie trwa długo. Trzeba jednak pamiętać, że – pomijając silikon, który ma wszakże inne wady – zabieg trzeba po jakimś czasie powtarzać. Zazwyczaj jest to rok do dwóch lat, jako że kwas hialuronowy lub tkanka tłuszczowa mogą się przez ten czas wchłonąć.

A jak powiększyć penisa chirurgicznie? W tym celu podcina się więzadła, które utrzymują penisa schowanego w podbrzuszu i podtrzymują go w czasie erekcji. Pozwala to wydłużyć penisa o kilka centymetrów, jednakże może wiązać się z dolegliwościami związanymi z erekcją, podnosi się też ryzyko złamania penisa. Co więcej, operacje są dość drogie i wiążą się z koniecznością przejścia rekonwalescencji. Gojenie się trwa minimum dwa tygodnie. Nie ma jednak sposobu, który ma bardziej natychmiastowy efekt niż chirurgiczne wydłużanie członka. Więcej informacji o tego rodzaju metodach znajdziesz tutaj.

Która metoda jest najlepsza?

Jeśli chcesz szybko powiększyć prącie o kilka centymetrów, nie ma lepszego sposobu jak tabletki na powiększenie penisa. Starannie dobrane receptury pozwalają w naturalny sposób poprawić krążenie krwi w ciałach jamistych przyrodzenia, zapewniając lepszy przepływ krwi, a zarazem większą grubość i długość prącia. Suplementacja wpływa pozytywnie na ogólną kondycję organizmu, a to z kolei jest kluczowe jeśli chodzi o wielkość erekcji oraz satysfakcję z życia seksualnego. Tabletki na przedłużanie penisa pomagają w uzyskaniu dodatkowych centymetrów dzięki wspomaganiu naturalnych procesów zachodzących w organizmie. Tę metodę warto wesprzeć innymi takimi jak ćwiczenia, co zagwarantuje prawidłowy wzrost i przyspieszy przyrost grubości członka. Trzeba jednak pamiętać, że ostateczne efekty zależą od indywidualnych uwarunkowań i nie każda metoda sprawdzi się w każdym przypadku.