Ekspander do penisa

Operacja powiększenia penisa
13 kwietnia 2021

Ekspandery to alternatywa dla innych sposobów na przedłużanie penisa. Urządzenia te działają poprzez rozciąganie członka. Satysfakcjonujące efekty można uzyskać dzięki systematycznemu stosowaniu. Extender do penisa to efekt badań naukowych i prób klinicznych, które są gwarancją  skuteczności tej metody.

Jak działa ekspander?

Urządzenie to służy do nakładania na penisa i noszenia przez określony przez producenta czas. Zazwyczaj jest to co najmniej kilka godzin. Ekspander do penisa należy stosować codziennie, aby faktycznie można było mówić o sensownych efektach. Samo urządzenie działa na zasadzie trakcji. Mówiąc w uproszczeniu – extender do penisa rozciąga tkanki. Organizm dostosowuje się, tworząc nowe komórki. W efekcie po jakimś czasie członek wydłuża się nawet o kilka centymetrów. Zależy to od indywidualnych uwarunkowań. I choć nie można mówić, że da się wydłużyć penisa w ten sposób o kilkanaście centymetrów, to 2-3 cm nie będą czymś nadzwyczajnym.

Jakie zalety ma extender do penisa?

Zaletą tego sposobu jest mała inwazyjność, bezpieczeństwo oraz niski koszt. Ekspander do penisa działa na zasadzie rozciągania trzonu członka. Po nałożeniu na prącie w stanie spoczynku nic więcej nie trzeba robić. Korzystanie z urządzenia jest wygodne, choć z pewnością trzeba się do niego przyzwyczaić. Expander na penisa jest bezpieczny, o ile stosuje się go zgodnie z zaleceniami. Dobrze też wiedzieć, że urządzenie może być elementem leczenia w przypadku niektórych chorób, ale nie można go wówczas wykorzystywać bez konsultacji lekarskiej.

Ekspander do penisa ma także jeszcze jedną istotną zaletę. Korzystanie z urządzenia ma trwałe rezultaty. Efekt powiększenia pozostaje nawet wtedy, jeśli przestanie się z niego korzystać. Jest on również mniej uciążliwy niż chociażby ćwiczenia. Daje też dobre rezultaty w połączeniu z suplementami diety takimi jak tabletki na wydłużanie penisa. Sprawdzi się, jeśli zależy nam nie tylko na wydłużeniu penisa, ale i na poprawieniu jego krzywizny.

Jaki expander na penisa najlepiej wybrać?

Zdecydowanie najlepiej jest szukać urządzeń dobrej jakości, które są sprawdzone i mają pozytywne opinie. Renomowane firmy to gwarancja efektów – skuteczności i bezpieczeństwa stosowania ekstendera. Należy się jednak nastawić na to, że ekspander nie zadziała natychmiast. Ta metoda wymaga stosowania przez naprawdę długi czas. I choć są producenci przekonujący, że już po 30 dniach można zobaczyć pierwsze efekty w postaci wydłużenia penisa o pół centymetra, to i tak na kilka dodatkowych centymetrów można liczyć nie wcześniej jak po roku regularnego stosowania.